Osztályok | Magyar - Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium
Kezdőlap  /  Osztályok | Magyar - Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium
12.A
Osztályfőnök: Mód Rudolf
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. Bánhidi Kata 12. A.
2. Czigány Dániel Zsolt 12. A.
3. Dencs Dorottya 12. A.
4. Dénes Döme 12. A.
5. Győri Anna Boglárka  12. A.
6. Győri Sára Etelka 12. A.
7. Horváth Tamara Fanni 12. A.
8. Hujber Ákos 12. A.
9. Janzsó Laura Dominika 12. A.
10. Kaszás Réka 12. A.
11. Kozma Botond 12. A.
12. Lupták Bettina 12. A.
13. Márton Lóránt Sándor 12. A.
14. Medve Ádám 12. A.
15. Mekler Gergő 12. A.
16. Meló Nikolett 12. A.
17. Mógor Máté Ádám 12. A.
18. Molnár Dávid (magántanuló) 12. A.
19. Nagy Noel Nimród 12. A.
20. Nagy Patrik 12. A.
21. Németh Boldizsár 12. A.
22. Pass Patrícia Lilla 12. A.
23. Rákos Daniella 12. A.
24. Répásy Kristóf 12. A.
25. Rózsa Panna 12. A.
26. Szép Olívia Csinszka 12. A.
27. Széplaki Bence 12. A.
28. Szücs Levente 12. A.
29. Tüske Laura Éva 12. A.
30. Ulbert Zsófia 12. A.
31. Varga Véta 12. A.

 

 

12.B
Osztályfőnök: Dergez György
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. Ács Gréta Angéla 12. B.
2. Babos Boróka Dorinka 12. B.
3. Berényi Luca Sára 12. B.
4. Boronkay Zsófia Fanni 12. B.
5. Buda Virág 12. B.
6. Cseke Róbert 12. B.
7. Ispán Bence 12. B.
8. Kerner Janka Anasztázia 12. B.
9. Kész András 12. B.
10. Kocsor Nóra 12. B.
11. Komáromi Ádám 12. B.
12. Kun Zalán 12. B.
13. László Lilien 12. B.
14. Nádas Márton Domán 12. B.
15. Páder Zsófia Magdolna 12. B.
16. Piltman Dávid 12. B.
17. Polyhos Máté Marcell 12. B.
18. Rábaközi Barbara 12. B.
19. Salamon Blanka 12. B.
20. Simon Mátyás 12. B.
21. Solcz Ádám 12. B.
22. Szijjártó Aliz 12. B.
23. Tuba Csilla 12. B.
24. Varga Luca 12. B.
25. Zádor András 12. B.

 

 

11.A
Osztályfőnök: Kanyó Péter
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. BEKE BALÁZS 11. A
2. BRUNNER BARBARA 11. A
3. DOMOKOS ANNA (magántanuló) 11. A
4. ERŐS GERGELY 11. A
5. GOMBÁS PETRA (magántanuló) 11. A
6. GYIMESI NORBERT 11. A
7. GYÖRKI MÁTÉ BÁLINT 11. A
8. GYŐRI CSANÁD 11. A
9. HALMI BOLDIZSÁR 11. A
10. HEBLING LILI 11. A
11. HIRSCHL LAURA 11. A
12. KÁDI DORINA 11. A
13. KÁRÁSZ DORKA 11. A
14. KÁROLYI LILI 11. A
15. KELLER ANNA LILLA 11. A
16. LÁNYI BETTI 11. A
17. MÓD INEZ ESZTER 11. A
18. NAGY PETRA 11. A
19. NÉBER NATÁLIA 11. A
20. ÓBÍRÓ ÁGNES 11. A
21. PATÓ BÁLINT GÁBOR 11. A
22. PÉK BIANKA 11. A
23. PÓCSI KINGA VIVIEN 11. A
24. RADA KINGA LAURA 11. A
25. SCHMITTHOFFER BARBARA HANNA 11. A
26. SÉFEL FANNI 11. A
27. SELMECI EMESE 11. A
28. SIPILÓ JÁZMIN 11. A
29. STEINER PETRA 11. A
30. SZILÁGYI BENEDEK BENDEGÚZ 11. A
31. TÓTH LUCA 11. A
32. TÓTH TAMARA 11. A
33. TÓTH TÍMEA 11. A
34. VINCZE LARA 11. A
35. VÖRÖS KORINA 11. A

 

 

11.B
Osztályfőnök: Di Croce Gyöngyi
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. BARUA MIRÁ 11. B.
2. BÉRCES MARCELL 11. B.
3. FILEP KATA LAURA 11. B.
4. FRANK LILLA 11. B.
5. GELENCSÉR LUCA KATA 11. B.
6. HOMONNAI PETRA 11. B.
7. HORVÁTH NIKOLETTA 11. B.
8. ILLY ORSOLYA 11. B.
9. KAMMERER LEILA 11. B.
10. KAPUS ÁDÁM 11. B.
11. KERTAY PANNA 11. B.
12. MINYÓ PETRA RAMÓNA 11. B.
13. ORMAI BENDEGÚZ BOTOND 11. B.
14. OTT BORBÁLA 11. B.
15. OTTÓ HANNA 11. B.
16. PÁLINKÁS CSABA 11. B.
17. PERINGER BIANKA PANNA 11. B.
18. PÉTERI TAMÁS BOLDIZSÁR 11. B.
19. PETHEŐ RÉKA DÓRA 11. B.
20. PIGLER GÁBOR 11. B.
21. PŐDÖR ANNA 11. B.
22. PROKAJ FATIME 11. B.
23. RÁBA ZSÓFIA 11. B.
24. SIMON BORÓKA SAROLTA 11. B.
25. SPEIER FARKAS DOMA 11. B.
26. SZALAI ROZÁLIA LILI 11. B.
27. SZÉKELY BÁLINT ATTILA 11. B.
28. SZOMSZÉD RÉKA 11. B.
29. SZÜCS BENDEGÚZ 11. B.
30. TARSOLY CSENGE 11. B.
31. VÁRHELYI JOHANNA 11. B.
32. WENSZKY DORKA ÁGNES 11. B.

 

 

10.A
Osztályfőnök: Pálné Gáspár Emília
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. Abod Domonkos 10. A.
2. Abonyi János 10. A.
3. Andó Karina 10. A.
4. Balassa Melinda Réka 10. A.
5. Boros Petra 10. A.
6. Bódis Júlia 10. A.
7. Deák Attila Manó 10. A.
8. Dömölki Luca 10. A.
9. Fekete Álmos 10. A.
10. Gönczi Csanád 10. A.
11. Horváth Dominik 10. A.
12. Hosszu Alexandra 10. A.
13. Járosi Sára Vanda 10. A.
14. Jósa Elemér 10. A.
15. Juhász Erik 10. A.
16. Kácsor Judit 10. A.
17. Kiss Barnabás 10. A.
18. Kocsor Bori 10. A.
19. Lehotai Alexa Kata (évismétlő) 10. A.
20. Magyar Edina 10. A.
21. Marton Eszter 10. A.
22. Molnár Csenge Izabella 10. A.
23. Nagy Bernadett 10. A.
24. Németh Erika Rita 10. A.
25. Orbán Lili 10. A.
26. Orosz Viktória 10. A.
27. Pákai Péter Bence 10. A.
28. Pomper Alexandra 10. A.
29. Puskás Anna Blanka 10. A.
30. Sárossy Zsombor 10. A.
31. Sényi Barnabás 10. A.
32. Torda Bíborka 10. A.
33. Tóth Ildikó 10. A.
34. Varga Verita 10. A.
35. Vecsey-Körmendi Laura 10. A.

 

10.B
Osztályfőnök: Juhász Ágnes
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. Agócs Lea Flóra 10. B.
2. Bencze Tamás 10. B.
3. Bérces Bíbor 10. B.
4. Bereczky Fanni 10. B.
5. Berényi Anna Dóra 10. B.
6. Bőhm Kitti 10. B.
7. Csizmazia Marcell Máté 10. B.
8. Elek Márton 10. B.
9. Fekete Kinga 10. B.
10. Gáspár Anna 10. B.
11. Hideg Doren 10. B.
12. Iván Dóra 10. B.
13. Jefcsák Máté 10. B.
14. Kamondi Rebeka Mária 10. B.
15. Knolmayer Cathrin Laura 10. B.
16. Kovács Hajnalka 10. B.
17. Kovács Hanga 10. B.
18. Mesics Jeromos 10. B.
19. Mondik Lilien 10. B.
20. Penics Anna 10. B.
21. Rózsa Kíra Csenge 10. B.
22. Sánta Szabolcs 10. B.
23. Selmeczki Petra 10. B.
24. Soós Lili Julianna 10. B.
25. Szabó Iván Benedek 10. B.
26. Szabó Virág 10. B.
27. Szedlák Áron János 10. B.
28. Szünstein Rebeka 10. B.
29. Takács Bálint 10. B.
30. Téglás Kata Sára 10. B.
31. Turcsi Rebeka 10. B.
32. Varga Nóra 10. B.
33. Vas Vivien Amina 10. B.
34. Vigh Frodó Gergely 10. B.

 

 

9.A
Osztályfőnök: Ferenczy - Szabó Kalliopé
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. Antal Lili 9. A
2. Bakos Béla Gergő 9. A
3. Balla Panna Borbála 9. A
4. Bauer Viktória Lili 9. A
5. Fegyveres Mátyás 9. A
6. Fröhlich Boldizsár 9. A
7. Fülöp Levente 9. A
8. Halmos Ábel 9. A
9. Hervai Benita Franciska 9. A
10. Jambrik Balázs 9. A
11. Kádár Dóra 9. A
12. Kalupka Regina 9. A
13. Kátai Adrienn 9. A
14. Kovács Noel 9. A
15. Kurdi Panna Emese 9. A
16. Legát Mihály Rudolf 9. A
17. Németh Máté Zoltán 9. A
18. Ormós Barnabás 9. A
19. Pap Zalán Kristóf 9. A
20. Pásztor Janka 9. A
21. Pletka Natália Anna 9. A
22. Poharánszki Anna 9. A
23. Raffai Mercédesz Jázmin 9. A
24. Rátkai Sára 9. A
25. Sárossy Júlia 9. A
26. Sárossy Tibor 9. A
27. Sipos Máté 9. A
28. Speulta Zsófia 9. A
29. Süle Anna 9. A
30. Szabó Flóra Regina 9. A
31. Szabó Patrik 9. A
32. Varga Ágnes 9. A
33. Varga Bence 9. A
34. Vaszily Ákos 9. A
35. Wilde Ágnes Kata 9. A

 

 

9.B
Osztályfőnök: Tornai-Szabó Szilvia
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. Antal Viktória 9. B.
2. Barota Anna Rita (magántanuló) 9. B.
3. Biró Levente 9. B.
4. Brittian Abeni Mentes 9. B.
5. Dombi Anna Nóra 9. B.
6. Farkas Domonkos Koppány 9. B.
7. Fenyő Laura 9. B.
8. Ferenczi Kíra 9. B.
9. Ficsor Zsófia 9. B.
10. Ficsúr Barnabás 9. B.
11. Gémes Regina 9. B.
12. Gyurica Bence László 9. B.
13. Hitter Melinda 9. B.
14. Kovács Adrienn 9. B.
15. Kováts Lilla 9. B.
16. Köves Réka 9. B.
17. Kreutz Kitti 9. B.
18. Krisztin Botond 9. B.
19. Makki Flóra Etelka 9. B.
20. Markotán Anna 9. B.
21. Marosfalvi Nóra Melinda 9. B.
22. Meiczinger Minna Lúcia 9. B.
23. Millei Viktória 9. B.
24. Piller Luca 9. B.
25. Pócza Sára 9. B.
26. Salamon Panna 9. B.
27. Simon Anna Zsuzsanna 9. B.
28. Simon Dávid 9. B.
29. Simonyi Diána Gréta 9. B.
30. Szabó Sára 9. B.
31. Szakács Levente 9. B.
32. Szűcs Villő Abigél 9. B.
33. Taki Alia Mariem 9. B.
34. Tóth-Almási Borbála 9. B.
35. Ulapcsik Teodóra 9. B.

 

9.kny/A osztály
Osztályfőnök: Kormány Emese
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. Ale Izabella 9. knyA
2. Androsovits Elina 9. knyA
3. Biros Boróka Dóra 9. knyA
4. Bisztrán Anna 9. knyA
5. Bujtor Dániel 9. knyA
6. Csizmadia Gergő Péter 9. knyA
7. Erős Márton 9. knyA
8. Flink Dániel 9. knyA
9. Gettinger Evelin 9. knyA
10. Gőcze Máté Farkas 9. knyA
11. Horváth Máté Bendegúz 9. knyA
12. Iker Sámuel 9. knyA
13. Kasza Zsombor 9. knyA
14. Kepli Emese 9. knyA
15. Komáromy Liza 9. knyA
16. Kovács Áron András 9. knyA
17. Kovács Máté 9. knyA
18. Kovács Mátyás 9. knyA
19. Kováts Laura 9. knyA
20. Körmendi Dorka 9. knyA
21. Minyó Ádám 9. knyA
22. Nagy Gvendolin Rózsa 9. knyA
23. Nagy Lázár 9. knyA
24. Ormai Hanga Johanna 9. knyA
25. Pálinkás Boglárka 9. knyA
26. Pataki Károly 9. knyA
27. Petrik Panna 9. knyA
28. Rádi Nimród Ágoston 9. knyA
29. Schmidt Ágnes 9. knyA
30. Stark Bereniké 9. knyA
31. Szabó Janka 9. knyA
32. Szatmári Eszter 9. knyA
33. Szita Panna Sára 9. knyA
34. Takács Dominika 9. knyA
35. Ternyák Ildikó 9. knyA
36. Tuboly Csilla Laura 9. knyA

 

9.kny/B osztály
Osztályfőnök: Tulipánné Takács Zita
2019/20. Tanuló neve Évfolyam Osztály
1. Abuczki Máté 9. knyB
2. Ádám Fruzsina 9. knyB
3. Badics Mila Magyar 9. knyB
4. Balogh Boglár Aliz 9. knyB
5. Balogh Lili 9. knyB
6. Balogh Zorka 9. knyB
7. Bencze Tatjána 9. knyB
8. Beődi Boglárka 9. knyB
9. Berlik Zsombor 9. knyB
10. Bernátzki Dóra 9. knyB
11. Blaskó Adrienn 9. knyB
12. Bressel Botond 9. knyB
13. Bujtás Marcell 9. knyB
14. Dóra Gergely 9. knyB
15. Erdélyi Nóra 9. knyB
16. Gózon Bendegúz 9. knyB
17. Gyarmati Dóra Katalin 9. knyB
18. Harmath Kitti 9. knyB
19. Horváth Borbála Kinga 9. knyB
20. Kárász Eszter 9. knyB
21. Kocsmár Vivien 9. knyB
22. Nagy Boróka 9. knyB
23. Nagy Csenge Panna 9. knyB
24. Nagy Dávid Máté 9. knyB
25. Palotás Ákos 9. knyB
26. Petkovics Bence Mózes 9. knyB
27. Pinczés Dorka 9. knyB
28. Solcz Balázs 9. knyB
29. Szabó Dorina 9. knyB
30. Szabó Nimród Máté 9. knyB
31. Szücs Barnabás Hunor 9. knyB
32. Tarsoly Kincső 9. knyB
33. Tóth-Takács Lili 9. knyB
34. Veres-Bocskay Levente 9. knyB
35. Vizl Máté 9. knyB
36. Zsendovics Lilla 9. knyB

 

Események

h k s c p s v
 
1
  • 9kny évfolyam törzskönyvek leadása
  • Naplóellenőrzés
  • Iskolaorvosi szűrés
 
2
 
3
  • Iskolaorvosi szűrés
 
4
  • Megemlékezés: Aradi vértanúk
  • Őszi nevelési értekezlet
  • Szülői értekezlet
  • SzM értekezlet
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
  • Nyílt nap
  • Angol nyelv érettségi
 
18
  • 6. óra Zrínyi matematika verseny válogató
 
19
  • Munkanap december 27. (péntek) helyett
  • Egészségnap, aula piknik 3 rövidített óra, pénteki órarend
 
20
  • Tanulmányi területek rögzítése
  • Felvételi tájékoztató nyilvánosságra hozatala
 
21
  • Német nyelv érettségi
 
22
  • Iskolai megemlékezés: Október 23.
  • Informatika érettségi
 
23
 
24
  • Olasz nyelv érettségi
  • Halloween: délelőtt felvonulás, 20.00-22.00 buli
  • Bakonyi Bitfaragó Bajnokság online selejtező
 
25
  • Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
  • Spanyol nyelv érettségi
 
26
 
27
 
28
  • Őszi szünet
 
29
  • Őszi szünet
 
30
  • Őszi szünet
 
31
  • Őszi szünet
 
 
 
 
30 éves jubileum30 éve embléma

 

Keresés a honlapon

Keresés űrlap

Nyelvválasztás

Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium

8220 Balatonalmádi,
Rákóczi Ferenc u. 39
balmadigimi@gmail.com
+36 88 594-340

Fenntartó elérhetősége

Veszprémi Tankerületi Központ
http://kk.gov.hu/elerhetoseg-vesz

 

Kedves Szülők!

Kérjük, adójuk 1 %-ával támogassák intézményünk alapítványait!

DLSB ALAPÍTVÁNY A BALATONALMÁDI KÉTTANNYELVŰ GIMNÁZIUMÉRT

adószám: 19266057-1-19

A BALATONALMÁDI MAGYAR-ANGOL GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM SPORTJÁÉRT

adószám: 18937655-1-19

Köszönjük támogatásukat!